У Стрию відбулася «Книжкова толока»

11 Жовтня 18:32

Свято української книги тривало два дні і об’єднало довкола себе чимало прихильників друкованого слова.

Дякуємо голові ГО «Мистецька толока» Зоряні Кіндратишин, яка гідно продовжила діяльність видатної книгарки Люби Хомчак і відновила «Книжкову толоку» у Стрию.

Дякуємо міському голові Олегу Канівцю, який підтримав ідею проведення заходу. А також заступникам Андрію Стасіву, Христині Грех та начальнику управління культури, молоді та спорту Ірині Пукас за допомогу в організації.

Дякуємо всім меценатам, які відгукнулися на заклик і допомогли створити свято книги у Стрию. Це депутат міської ради Сергій Ковальчук, голова БФ «Фонд Карпінських» Марія Карпінська, Сергій Пожар, ресторан «Breadwey”, фонд громад «Рідня», Василь Малетич, «М‘ясна кишеня», «Феєрія розваг», готель «Опал» та багато інших, які своєю участю сприяли проведенню толоки.

Сподіваємося, «Книжкова толока» стане традиційною і збиратиме з кожним роком у нашому місті все більше шанувальників книги.