25 Травня 12:11
У Стрию відбувся День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів Стрийської громади. За ініціативи управління освіти Стрийської міської ради з учнями випускних класів зустрілися декани Львівського національного університету ім. Івана Франка. Майбутнім студентам розповіли про факультети біології, філології та електроніки, а також про дозвілля та переваги навчання в одному із найстаріших та найпрестижніших університетів України й Східної Європи. Голова студентського уряду Ангеліна Кульчицька та голова студентської ради Марія Притула поділились власним досвідом реалізації проєктів у студмістечку. Одинадцятикласники мали можливість ознайомитися з особливостями вступу у 2023 році разом з відповідальним секретарем приймальної комісії ЛНУ ім. Івана Франка. Сподіваємось, що завдяки таким зустрічам стрийська молодь зможе зробити правильний вибір майбутньої професії.
До слова, у 2023 році в Стрийській громаді готуються до вступу у виші 600 одинадцятикласників.