4 Жовтня 10:41

У Стрийській центральній районній лікарні освятили 6 кабінетів для сімейних лікарів Стрийської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Амбулаторія надає первинну медико-соціальну допомогу населенню громади. Тут працює 14 лікарів, 2 лаборанти та 16 медичних сестер. Досі медики не мали гідних умов праці. З міського бюджету на капітальний ремонт приміщень та меблі виділили 480 тис.грн. Міський голова Олег Канівець також відзначив почесними грамотами кращих працівників Стрийської амбулаторії.

До слова, лікарі Стрийської АЗПСМ за минулий рік прийняли понад 21 тис. пацієнтів та зробили понад 25 тис. аналізів. І саме з працівників амбулаторії на початку боротьби з Covid були сформовані перші бригади по експрес-тестуванні хворих. Зараз медики здійснюють масштабну роботу щодо вакцинації населення.