У Стрийській міській раді створили постійно діючу комісію з питань поводження з безхазяйними відходами

9 Лютого 11:26

Таке рішення затвердив виконавчий комітет. Комісія визначає кількість, склад, вартість відходів, ступінь їх небезпеки для навколишнього природного середовища і здоров’я людини та встановлює його власника. За результатами своєї роботи комісія складає акти, на підставі яких приймається рішення про подальше поводження з виявленими відходами та в разі необхідності порушує питання про притягнення до відповідальності осіб, винних у порушенні законодавства, відшкодування заподіяної шкоди або повернення відходів власнику у випадку його встановлення. Так, нещодавно через звернення громадян, комісія примусила одну з будівельних компаній прибрати своє сміття, яке незаконно викинула в парку Шевченка, що в Стрию. Також встановлюється власник стихійного звалища будівельних та побутових відходів на території села Добряни. Повідомлення про це від громадян поступило в обласну екологічну інспекцію. Відтепер комісія спільно з поліцією регулярно здійснюватимуть контрольні рейди на цю територію. Порушників каратимуть великими штрафами.