У Стрийській міській раді відбулася напружена зустріч із представниками Львівської міської ради та ЛМКП «Львівводоканал»

7 Квітня 14:51
Останні вимагають встановити облік води для мешканців Жулина та Семегинова, які досі не сплачували за цю послугу.
Довідково:
Жулин та Семегинів – села Стрийської громади, що належать до зони депресійної лійки водозабору «Львівводоканал». Тобто там знаходяться свердловини, які качають воду на Львів. Відповідно, ці села мають обмеження щодо ведення с\г робіт, використання добрив тощо. Також там знизився рівень ґрунтових вод, що призвело до відсутності води в колодязях. Натомість за погодженням голови ЛОДА з 90-их років, мешканці цих сіл не сплачуть комунальних платежів за воду.
Стрийська міська рада у цій конфліктній ситуації на боці громади, адже законом чітко не встановлено, на якій основі має здійснюватися водопостачання сіл,
що в зоні депресійної лійки.
У підсумку зустрічі домовилися про створення робочої групи з вивчення питання.