У Стрийській міській раді вивчатимуть цільову програму підтримки волонтерства

5 Грудня 10:03
Перші волонтерські організації, спрямовані на допомогу українським захисникам, утворилися у нашому місті ще на початку 2014 року.
З початком повномасштабного вторгнення їх кількість в рази збільшилася. Кожний зайняв свою нішу у цій війні. Міська рада, по можливості, відгукується на потреби волонтерів, однак відсутність спільної платформи не додає єдності.
Саме тому з’явилася потреба цільової міської програми сприяння волонтерському руху на Стрийщині. Цю програму уже розробили і презентували у нашому місті експерти Ради Європи за ініціативи Фонду громад “Рідня”. Паралельно свою стратегічну сесію уже провели представники місцевих волонтерських організацій і запропонували свої заходи для цієї програми.

Вивчаємо потреби та можливості і сподіваємося на співпрацю. В єдності сила!