У Стрийській громаді розпочинається боротьба із стихійною торгівлею

18 Листопада 15:17

Тротуари, дорога, територія біля магазинів та ринку щораз тим більше заповнюється саморобними прилавками, подекуди торгують навіть із землі, не дотримуючись жодних санітарних норм.

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Стрийської міської ради затвердили положення про створення робочої групи щодо запобігання виникнення та ліквідації стихійної торгівлі. У повноваження робочої групи, зокрема, входить профілактична, інформаційно роз’яснювальна робота з суб’єктами господарювання та фізичними особами, які здійснюють торгівлю у невстановлених для цього місцях. Також посадові особи управлінь, відділів, служб виконавчого комітету матимуть право складати протоколи про адміністративне порушення.

Сума штрафу буде встановлена відповідно до ст. 160 Кодексу України про адміністративне правопорушення.

Стихійна торгівля – перешкоджає якісному благоустрою, провокує інфекційні захворювання та продовольчу небезпеку споживчого ринку.