У Львові відбувся регіональний з’їзд територіальних громад Львівщини

9 Квітня 17:43
Участь у ньому взяв і міський голова Стрия Олег Канівець. Щорічна зустріч голів громад з керівництвом обласної адміністрації та Асоціації об’єднаних територіальних громад проводиться для обговорення важливих рішень для органів місцевого самоврядування.
Зокрема, обговорили місцеві бюджети, надання додаткових повноважень ОМС в частині адміністрування податків, відповідальність муніципалітетів за недоїмку.
Викликом сьогодення стали запити на ⁠прості укриття в школах і дитсадках. Прийняли рішення звернутися до Уряду залишити можливість використовувати перші поверхи, особливо, в сільських школах, де немає цокольних і підвальних приміщень. Обговорили і закон про мобілізацію та співпрацю муніципалітету з ТЦК і СП.
Важливим запитом сьогодні є створення реабілітаційних центрів. Відповідне відділення вже є у Стрию на базі районної лікарні. Однак триває робота із створення великого сучасного центру на базі колишньої залізничної лікарні у Стрию.
Накреслили нові завдання та плани на цей рік. Робота триває.