У громадському транспорті на Стрийщині боротимуться з безквитковими пасажирами

2 Червня 15:33

Для цього запроваджують механізм Служби контролю оплати проїзду.
«У випадку відсутності у пасажира дійсного електронного квитка, а також факту здійснення реєстрації оплати проїзду у транспортному засобі під час поточної поїздки, пасажир вважається таким, який здійснив безквитковий проїзд. Правопорушнику пропонується оплатити вартість проїзду та виноситься постанова про накладання адміністративного стягнення за адміністративне правопорушення, передбачене ст. 135 Кодексу України про адміністративні порушення (КЗпАП). – повідомляють у пресслужбі ТОВ «Українські геоінформаційні системи».
Тому пасажир має обов’язково вимагати квиток у водія, незалежно від виду оплати проїзду. Адже сума штрафу за безквитковий проїзд у міському та приміському громадському транспорті в десять разів перевищуватиме вартість квитка.