Успіх вчителів Стрийської громади на сертифікації педагогічних працівників

21 Грудня 16:33
У правління освіти Стрийської міської ради провело захід «Коронація успіху», де відзначили 10 педагогів молодшої ланки, які пройшли сертифікацію – зовнішнє оцінювання професійних компетентностей педагогічного працівника шляхом незалежного тестування. Результат вчителів нашої громади найвищий в Львівській області. Також відзначили 6 освітніх експертів з нашої громади, що є дуже почесно та відповідально.
Сучасні діти стануть тим поколінням, що відбудовуватиме Україну, тому виховувати та навчати їх старими методами не можна. Пишаємося нашими вчителями, адже вони одні з перших прийняли виклик сьогодення і стали агентами змін в новій українській школі.
Відзнаки вручала начальниця управління Державної служби якості освіти Валентина Загрева та начальниця управління освіти Лідія Стасенко.
Це тільки початок – запевнили вчителі. Попереду ще більше перемог та успіху. Дякуємо вам за наполегливість, прогресивність та професіоналізм.