Триває підписання декларацій із сімейними лікарями та педіатрами у новому Стрийському Центрі первинної медико-санітарної допомоги

7 Березня 13:27
Центр розташований за адресою вул. О.Басараб, 15 (IV поверх Стрийської центральної районної лікарні). Обрати лікаря можна в будь-якому із дванадцяти підрозділів (Стрийський, Верчанський, Дашавський, Подорожненський, Стрілківський, Угерський, Великодідушицький, Нежухівський, Кавський, Лисятицький та Жулинський, а також ФАП с. Добряни).
У центрі ПМСД, що в Стрию працює 12 лікарів, які готові надати кваліфіковану медичну допомогу. Для зручності пацієнтів центр розміщений в приміщенні районної лікарні. Тут, на місці, за скеруванням лікаря можна пройти консультацію у вузьких спеціалістів та пройти лабораторні обстеження.
Нагадаємо, в рамках медичної реформи Стрийська міська рада прийняла рішення про виділення із складу КНП «Стрийська центральна районна лікарня» підрозділів первинної ланки та створення нового Центру ПМСД.