ТАК легальній зарплаті!

18 Лютого 10:09

У Стрийській міській раді працює постійно діюча робоча група з питань підвищення рівня оплати праці, легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення. Основними завданнями є захист трудових прав найманих працівників підприємств, установ та організацій, які здійснюють діяльність на території Стрийської територіальної громади, легалізація виплати заробітної плати, зайнятості населення та забезпечення надходжень до місцевого бюджету з доходів фізичних осіб тощо. У своїй діяльності робоча група керується Конституцією України, Законами України, постановами ВРУ, Указами Президента, актами КМУ.

З початку року обстежили 57 суб’єктів господарювання щодо порушень, серед яких було виявлено випадки неофіційного працевлаштування. Важливо, щоб роботодавці пам’ятали, що за порушення нестимуть відповідальність, адже чинним законодавством передбачено штрафні санкції. Про випадки виявлення неофіційного працевлаштування виконавчий комітет Стрийської міської ради повідомляє Головне управління держпраці у Львівській області.