Сьогодні у селі Великі Дідушичі відзначили роковини за кіборгом Андрієм Грицаном

20 Січня 16:37

Сьогодні вкотре згадуємо незламних та відважних кіборгів, які понад 242 дні захищали Донецький аеропорт. Серед Героїв був і наш земляк Андрій Грицан на псевдо «Каптьор».

20 січня 2015 року, захисник із села Великі Дідушичі віддав своє життя за Україну. Загинув після підриву російсько-терористичними угрупованнями другого поверху нового терміналу Міжнародного аеропорту «Донецьк». Посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня, недержавною нагородою – орденом «Народний Герой України».

З нагоди роковин шану воїну-кіборгу віддали представники міської ради, рідні, друзі, побратими та односельчани. Разом помолилися на могилі Андрія та запалили свічки. Вічна слава та пам’ять Герою!