Сьогодні відбувся I етап конкурсу кандидатів до Молодіжної ради при Стрийській міській раді

3 Грудня 14:14

Спеціально створена ініціативна група розглянула близько двадцяти заяв від охочих отримати членство в консультативно-дорадчому органі із питань молодіжної політики. Серед заявників активна та прогресивна молодь, яка прагне змін на краще. Кожен кандидат до Молодіжної ради розповів про своє бачення розвитку молодіжної політики в громаді та проєкти, завдяки яким Стрийська ТГ стане однією з найуспішніших. Через велику кількість кандидатів конкурс розділили на декілька днів, продовження вже наступного тижня. Нагадаємо, що кількісний склад Молодіжної ради формується кожні два роки та не може перевищувати 25 осіб (вік від 14 до 35 років). Рада має право складати та вносити пропозиції до проєктів рішень міської ради з питань, що впливають на життя молоді.