Сьогодні внаслідок нещасного випадку загинули двоє молодих людей, які задихнулися чадним газом

25 Січня 11:34

Сьогодні день у Стрийській громаді розпочався з сумної звістки. Внаслідок нещасного випадку загинули двоє молодих людей, які вчора вночі задихнулися чадним газом. Трагедія трапилась у Стрию в одному з будинків на вулиці Колесси. На жаль, жертвами «тихого вбивці» стали 27-річний чоловік та 22-річна жінка. Подружня пара загинули в орендованій квартирі з пічним опаленням. Всі обставини нещасного випадку з’ясовують правоохоронці .

А експерти ще раз застерігають про необхідність регулярно перевіряти газові прилади та димоходи. Обов’язково робити провітрювання в приміщеннях. Також необхідно встановити спеціальний сигналізатор, який виявляє природний, скраплений та чадний газ. Серед симптомів: головний біль, слабкість, сонливість, задуха, почервоніння шкіри обличчя і рук, а також запаморочення. Висловлюємо щирі співчуття родичам загиблих!