Стриян просять долучитись до збору коштів на продукти у Великодні кошики потребуючих

12 Квітня 15:09

Для того, щоб нікого не залишити в цей день з відчуттям самотності, щорічно в часі Великого посту Карітас проводить благодійну акцію «Великодній кошик». Мета акції – забезпечити самотніх та людей похилого віку традиційними Великодніми продуктами.
Цьогоріч Карітас проводить благодійну акцію у співпраці з мережею бістро «612km». Кожен відвідувач зможе долучитись до збору, придбавши при розрахунку благодійну наліпку (вартість 1 наліпки – 20 грн). Акція діятиме до 3 травня на усіх локаціях бістро «612km» – у Стрию, Добрянах та в Моршині.
Усі виручені кошти будуть скеровані на придбання традиційних Великодніх продуктів для самотніх та людей похилого віку, які проживають на Стрийщині.
Долучаймося!