Стрий готовий до початку нового опалювального сезону

1 Жовтня 10:38

Стрий готовий до початку нового опалювального сезону. Про це на сесії Стрийської міської ради прозвітував директор КП «Стрийтеплоенерго» Зеновій Білінський. На сьогодні всі 32 котельні переведені в автоматичний режим, які працюють без обслуговуючого персоналу. 4 котельні перевели на альтернативне паливо. Підприємству вдалось мінімізувати тепловтрати завдяки термоізоляції тепломережі. Її протяжність становить 30 км, а це 80% від загальної довжини. За словами Зеновія Білінського цей показник один з найкращих в області. Не оминув і питання про збільшення тарифів на послуги з теплопостачання. Нагадаємо, з початку опалювального сезону для населення вартість 1 Гкал теплоенергії планували підвищити на 30%, для державних установ – 55%. Такий відсоток спричинила вартість газу, яка є станом на сьогодні. Однак Кабінет Міністрів України, НКРЕКП, «Нафтогаз» та мери міст вчора підписали меморандум щодо врегулювання проблемних питань у постачанні тепла та гарячої води українцям. Тому КП «Стрийтеплоенерго» невдовзі перегляне вартість тепла для стриян.