Стрийські підприємці за власний кошт придбали черговий автомобіль для наших воїнів

22 Червня 14:28
Українці волелюбні та вільнодумні, але у час небезпеки вміють об’єднуватися заради спільної мети. Це наша особлива національна риса. Ми, як орган місцевого самоврядування, підтримуємо і вітаємо згуртованість громади, коли ціль – перемога України. І по можливості, розповідаємо про кожного, хто долучається до спільної справи.
Нехай це буде нагадування: як наші Захисники не мають спочинку між боями, так і ми не маємо права зупинятися і вчасно «подавати набої».
Сьогодні ми вдячні підприємцям нашого міста, які об‘єдналися, зібрали між собою кошти і придбали черговий автомобіль для наших воїнів.
Ми на постійному зв‘язку з нашими оборонцями і точно знаємо, де саме зараз найбільше потребують цієї автівки.
Нехай рятує життя наших Героїв! Разом до перемоги!