Стрийські надзвичайники відзначили своє професійне свято

16 Вересня 16:15
З нагоди Дня рятувальника провели урочистий захід, щоб подякувати колегам за самовіддану працю та професіоналізм.
З подарунками та нагородами у Стрийське РУ ГУ ДСНС завітали і гості – міський голова Олег Канівець, депутат обласної ради Михайло Байтала та керівники району.
Професія рятувальника надзвичайно важлива, особливо у час війни. Ризикуючи власним життям, бійці служби порятунку мужньо виконують завдання – гасять пожежі, розміновують території, розбирають завали, доставляють гуманітарну допомогу людям, які залишаються у небезпечних районах України.
Впродовж 2022 року стрийські рятувальники ліквідували 745 пожеж та врятували 31 людину. Будівель, споруд та автотранспортної техніки вдалося вберегти на загальну суму понад 800 млн грн.
Стрийська міська рада підтримує місцеве ДСНС субвенціями, що дало змогу, зокрема, повністю забезпечити особовий склад літнім та зимовим форменим одягом.
Дякуємо вам за службу! Нехай Господь оберігає і неушкодженими завжди повертає додому.
Перемоги усім нам!
Слава Україні!