Стрийські комунальники звітують про роботу

31 Березня 13:48
Дільниці Стрийського МККП протягом тижня:
– висадили на клумбах на майдані Ринок 36 кущів троянд, 39 лілій, 100 саджанців ірисів;
– встановили на майдані Ринок 6 нових лавок (наступного тижня лавки встановлять на майдані Незалежності та у сквері біля пам’ятника С.Бандері);
– прибрали території, що не входять у сферу обслуговування МККП на вулицях Дрогобицька, Болехівська, Промислова, Вокзальна, Добрівлянська, Лесі Українки, Крива;
– зробили ямковий ремонт доріг на вул.Шевченка у Стрию, в селах Жулин, Розгірче, Нежухів;
– впорядкували території кладовищ у селах Кавсько, Угерсько, Лисятичі;
– розпочали фарбування колесовідбійників на Дрогобицькому мості.
Стрийські комунальники звітують про роботу і також ретельно стежать за коментарями під постами у соцмережах. Так, вони виконують свою роботу, але щоб місто було доглянуте до їхньої праці варто додати і соціальну відповідальність мешканців. Не комунальники викидають  сміття у невстановлені для цього місця, не вони ламають лавки, дерева, нищать павільйони автобусних зупинок, обклеюють рекламою опори, водостічні труби тощо.Вони добре знають, якою важкою працею дається порядок.
Закликаємо мешканців, керівників підприємств, приватних підприємців долучитися до місячника чистоти у нашій громаді, який триватиме до Великодніх свят. Ми разом зможемо пишатися своїм містом, якщо охайними будуть не тільки громадські, а і приватні території.