Стрийська міська рада планує перехід на альтернативні джерела для виробництва теплової енергії

2 Лютого 11:44

Зокрема, однією із стратегічних цілей в розвитку сфери поводження з ТПВ – є створення міського сміттєпереробного комплексу та виробництва палива RDF (тверде відновлене паливо) для вироблення енергії в комунальній теплоенергетиці. Під час першої робочої наради спеціалісти спрогнозували співвідношення вартості альтернативного палива та газу. Протягом минулого опалювального сезону КП «Стрийтеплоенерго» спожив 2,5 млн м3 газу. Для населення з транспортуванням це коштувало 24 млн грн. Ціна альтернативи – 17,5 млн грн. При умові, що для виробництва 1 Гк необхідно 140м3, користуючись відповідними формулами, можна припустити, що вартість 1 Гк, виробленої з альтернативної суміші, буде здешевлена на 27%. Процес вивчення триває.