Стрийська міська дитяча лікарня стала ще комфортнішою для маленьких пацієнтів та їхніх батьків

18 Жовтня 19:27

Тут за кошт міського бюджету на першому поверсі облаштували нове та сучасне приймальне відділення, санвузол для людей з обмеженими фізичними можливостями та УЗД кабінет. В проєкт ввійшов і пандус, завдяки якому під’їзд до лікарні став набагато зручнішим. Він відповідає всім технічним вимогам. Тепер у двох просторих кімнатах медичного закладу проводитимуть як огляд, так і діагностику дітей. Завдяки співфінансуванню міського та обласного бюджетів, а це більше 800 тисяч грн, вдалось зробити нове перекриття та утеплення даху медичної установи. Сьогодні представники Стрийської міської ради на чолі з головою Олегом Канівцем взяли участь в освяченні нових приміщень лікарні, а також фігури Матері Божої, яку встановили за кошт депутата обласної ради Всеволода Біласа на подвір’ї лікарні.