Служба за контрактом

22 Лютого 13:23

Проводиться відбір військовослужбовців за контрактом серед громадян, які раніше не проходили військової служби, та військовозобов’язаних, придатних до військової служби за станом здоров’я та рівнем освіти. Служба за контрактом: – можливість для професійного та кар’єрного зростання, постійне покращення бойової та фізичної підготовки, спрямованої на захист України; – стабільне грошове забезпечення; – соціальний захист сімей військовослужбовців; – житло за рахунок держави; – повне речове забезпечення; – безоплатна медична та правова допомога.

Також громадяни, відібрані кандидатами на військову службу за контрактом, проходитимуть медичний огляд та обстеження у підвідомчих лікувальних закладах безкоштовно. Медичні довідки та сертифікати також надаватимуться у найкоротші терміни та безкоштовно.

За детальною інформацією звертайтеся у Стрийський РТЦК та СП (Стрийський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки). Адреса: м.Стрий, вул. Нижанківського,6.