Рішенням Ради оборони на території Стрийської громади від сьогодні заборонений продаж алкоголю

28 Лютого 23:42

Рішенням Ради оборони на території Стрийської громади від сьогодні, 28 лютого, з 14.00 год. заборонений продаж алкоголю. Заборона діятиме до 12.00 год. 7 березня 2022 р. Також заборонено продавати алкогольні вироби в мережі магазинів «Градус» до закінчення воєнних дій.

Прийняти такі рішення закликаємо і сусідні громади. Відповідні звернення будуть надіслані до керівництва Грабовецько-Дулібівськоі та Моршинської ТГ.
Також підприємцям на території нашої громади заборонено піднімати ціни на продукти харчування першої необхідності.

Також Наказом №14 Стрийської районної військової адміністрації введено ЗАБОРОНУ на торгівлю алкогольними напоями у всьому Стрийському районі на період воєнного стану.