Різдвяні вихідні у Стрию (фотозвіт)

16 Січня 16:53

Різдвяні вихідні у Стрию. Колядників вітали в садибі родини Бандерів. Слухачі «Університету ІІІ віку» та учні Стрийського ліцею №5 ім.В.Стасюка щедро засівали та віншували на щасливий рік.

Лунала коляда і в селах Лани Соколівські та Сихів, там співав Народний хор «Калина» НД с.В.Дідушичі.

У Храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці у Стрию відбувся концерт коляд та щедрівок від Муніципального чоловічого хору «Каменяр» (художній керівник та диригент Степан Целюх) та Муніципального духового оркестру «Стрий» (керівник Орест Пістракевич).

Храм Успіння Пресвятої Богородиці приймав концерт коляди від Народного хору «Унісон» Братківської школи мистецтв, художній керівник і диригент Юрій Юник. Подякував хористам Перший заступник міського голови Микола Дмитришин та настоятель храму о.Мирон Гринишин.

Нехай Різдво запалить у кожному серці неспалиму віру у Божу справедливість та милосердя. Христос Рождається! Славімо Христа!