Реформа в освіті

26 Січня 19:03
Станом на зараз на території Стрийської міської територіальної громади функціонує 23 заклади загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів; 13 – закладів І-ІІ ступенів, 8 – початкових шкіл, у них навчається 11268 учнів.
Згідно із новим законодавством заклади середньої освіти більше не матимуть позначок ступенів. Натомість з’являться нові терміни: “початкова школа”, “гімназія”, “ліцей”.
Відповідно до вимог Закону відбуватиметься зміна типу та назв закладів середньої освіти Стрийської міської ради. Зміни розпочнуться вже цього року і завершаться 2027 року.
 Щодо шкіл у сільській місцевості – реорганізація, зміна типу, ліквідація закладу загальної середньої освіти можлива тільки після громадського обговорення.
Уся інформація щодо освітньої реформи ретельно підготовлена управлінням освіти Стрийської міської ради. Подаємо на розгляд громадськості: