Опитування Захисників та Захисниць України про їхню зацікавленість в започаткуванні підприємництва у сфері сільського господарства

23 Травня 14:49

Відповідно до розпорядження начальника обласної військової адміністрації від 24.10.2022 №513/0/5-22ВА, у Львівській області прийнято Концепцію підтримки Захисників та Захисниць України.
Відділом промисловості, аграрної політики та підприємництва Стрийської міської ради ведеться робота з напрацювання Плану заходів з реалізації концепції в межах нашої громади.
Наразі проводиться опитування серед Захисників та Захисниць, членів родин загиблих і зниклих безвісти щодо надання інформації про їхню зацікавленість в започаткуванні підприємництва у сфері сільського господарства або розвитку вже започаткованого (ПІБ, номер телефону, галузь або вид діяльності), за якими напрямками існує потреба в фінансових ресурсах (пільгові кредити, дотація, відшкодування вартості основних засобів тощо).
Якщо ця інформація може бути для вас корисною, просимо завітати у Стрийську міську раду (вул. Шевченка, 71, каб. №2).