Президент Володимир Зеленський вручив високу державну нагороду рідним загиблого Героя Тараса Бобанича

15 Березня 14:14
Вчора, в День українського добровольця, президент Володимир Зеленський вручив високі державні нагороди рідним загиблих захисників. Грамоту про присвоєння звання Героя України та орден «Золота Зірка» отримали дружина Наталія та батько Микола загиблого стриянина, молодшого лейтенанта Тараса Бобанича (Хаммера).
Захисник від початку повномасштабної війни на чолі 2 окремого батальйону ДУК Правий сектор брав участь у боях на Київщині та Чернігівщині. У квітні 2022 року підрозділи Бобанича стримували наступ ворога на Харківщині. Захисник вирішив вивести особовий склад з-під авіаційних та артилерійських ударів рф, а сам залишився для вогневого прикриття. Він до останнього не покидав позицій і зазнав поранень, несумісних із життям.
До слова, сьогодні 15 березня, Тарасу Бобаничу виповнилось би 34 роки. На його честь в Стрию було відкрито іменну алею, а також названо ліцей, в якому Герой навчався.
Вічна слава та пам’ять!
Герої не вмирають!