Практичний тренінг для громадських організацій

22 Лютого 14:09

«Львівський обласний молодіжний центр» спільно з Управлінням молоді та спорту організовує для громадських організацій Львівщини практичний тренінг по роботі з залученням коштів Європейського молодіжного фонду (EYF).

Метою тренінгу є сприяння участі громадських організацій Львівщини у залученні грантів фінансування молодіжних проектів.

Під час тренінгу буде розглянуто перспективні напрямки співпраці Європейського молодіжного фонду, практика реєстрації в системі EYF та подачі проектів на грант, обговорення та пояснення частих помилок та запитань.

Для участі у тренінгу громадським організаціям необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням : https://forms.gle/5ucbkTtGDPWmX9vC9

Важливо! Для ефективної участі в тренінгу, організаціям-учасникам необхідно взяти з собою:

• офіційну версію статуту мовою оригіналу;
  • повний виклад статуту перекладений англійською або французькими мовами;
  • виписку з ЄДР;
  • реквізити валютного рахунку.

Контактна особа: Станасюк Олександр – юрист-консультант Львівського обласного молодіжного центру, тел..:+380951639246