Порядок дій населення при повітряній небезпеці

24 Лютого 9:10

Увага! Громадяни! Повітряна тривога! Відключіть світло, газ, воду, нагрівальні прилади. Візьміть засоби індивідуального захисту органів дихання, документи, запас продуктів і води, покиньте квартиру (дім), попередьте сусідів. За необхідністю допоможіть хворим і людям похилого віку вийти на вулицю. Якнайшвидше дійдіть до захисної споруди або сховайтесь на місцевості. Зберігайте спокій і порядок. Будьте уважні та слідкуйте за повідомленнями уповноваженого органу цивільного захисту органу місцевого самоврядування, об’єднаної територіальної громади.

Після закінчення повітряної небезпеки

Увага! Громадяни! Відбій повітряної тривоги. Усім повернутися на свої робочі місця або до місця проживання. Допоможіть у цьому хворим і людям похилого віку. Будьте готові до можливого повторного нападу противника. Завжди майте при собі засоби індивідуального захисту органів дихання. Будьте уважні та слідкуйте за повідомленнями уповноваженого органу цивільного захисту органу місцевого самоврядування, об’єднаної територіальної громади.