Подарунки з міста-побратима Дюрен отримали діти, чиї батьки захищають Україну

1 Червня 14:24
Усі четвертокласники нашої громади, чиї батьки зараз на передовій захищають свободу України, отримали з нагоди Дня захисту дітей новенькі планшети. Їх вручили дітям заступниця міського голови Христина Грех та начальниця управління освіти Лідія Стасенко.
Всього 50 планшетів для дітей, 2 мультиборди та 4 проектори для шкіл подарували наші друзі з міста-побратима Дюрен. Не втомлюємося дякувати благочинцям за таку важливу підтримку для нашого міста та України.
Перейняли естафету в управлінні культури, молоді та спорту і після урочистих привітань організували для дітей святкову акцію. Діти намалювали на асфальті свої побажання та прикрасили їх улюбленими кольорам.
Дякуємо Stadt Duren, Peter Muller, Bernhard Zippel, Gerhard Suhr, Messdiener Merken.