Суб’єкт господарювання прийняв рішення використовувати програмний РРО: чи необхідно скасувати реєстрацію апаратного РРО?

15 Лютого 9:02

Стрийська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області звертає увагу, що законодавством не встановлено обмежень щодо використання суб’єктом господарювання наряду з класичним апаратним реєстратором розрахункових операцій (далі – РРО) програмного РРО (далі – ПРРО) – суб’єкт господарювання на свій власний вибір може використовувати або традиційний, або програмний РРО в залежності від своїх потреб.

Платники податків можуть використовувати будь-який представлений на ринку програмний РРО, виходячи зі  своїх фінансових можливостей чи функціональних потреб.

Отже, суб’єкти господарювання  за власним бажанням та виходячи з власних потреб, обирають вид РРО (класичний або програмний), засобами якого здійснюється реєстрація розрахункових операцій.

Якщо суб’єктом господарювання приймається рішення про використання ПРРО замість апаратного РРО, то реєстрацію апаратного РРО потрібно скасувати.

Стрийська ДПІ ГУ  ДПС у Львівській області