Працівники, з якими призупинено трудові відносини, зможуть придбати страховий стаж

29 Березня 9:02

Стрийська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області повідомляє, що підписано Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення механізму участі у загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванні» від 04.11.2022 р. № 2734-IX (законопроект № 7649).

Відповідно до якого  доповнено перелік платників, які мають право на добровільну сплату ЄСВ.

Таке право матимуть також особи, які досягли 16-річного віку та не належать до осіб, яким призначено пенсію у солідарній системі, відповідно до договору про добровільну сплату страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, що укладається з Пенсійним фондом.

Договір про добровільну сплату страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування можна буде укласти в електронній формі через Портал Дія, у тому числі з використанням мобільного додатка Дія, або через вебпортал електронних послуг ПФУ.

Завдяки цьому наймані працівники, з якими призупинені трудові договори, отримають право на добровільну сплату ЄСВ самостійно.

Стрийська ДПІ ГУ  ДПС у Львівській області