Коли СГ надається відмова в реєстрації платником єдиного податку

31 Січня 14:12

Стрийська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує, що у разі відмови в реєстрації платником єдиного податку, контролюючий орган протягом 2-ох робочих днів з дня подання суб’єктом господарювання відповідної заяви надає письмову вмотивовану відмову, яка може бути оскаржена суб’єктом господарювання у встановленому порядку.
Підставами для прийняття рішення контролюючим органом про відмову у реєстрації суб’єкта господарювання як платника єдиного податку є виключно:
– невідповідність такого суб’єкта вимогам, встановленим ст. 291 ПКУ;
– наявність у суб’єкта господарювання, який утворюється у результаті реорганізації (крім перетворення) будь-якого платника податку, непогашених податкових зобов’язань чи податкового боргу, що виникли до такої реорганізації;
– недотримання суб’єктом господарювання вимог, встановлених п.п. 298.1.4 п. 298.1 ст. 298 ПКУ.

Стрийська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області