Закон України № 2888-ІХ : Про обов’язок повідомлення контролюючих органів про відкриття/закриття рахунків платників

8 Травня 10:38

Стрийська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує, що після набрання чинності змін, внесених Законом України від 12 січня 2023 року №2888 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо платіжних послуг», обов’язок надсилати до контролюючих органів повідомлення про відкриття/закриття рахунків платників податків виникає не лише у банків та інших фінансових установ, але і у небанківських надавачів платіжних послуг, емітентів електронних грошей.
Емітенти електронних грошей зобов’язані надіслати повідомлення про відкриття або закриття електронного гаманця платника податків – юридичної особи (резидента і нерезидента), у тому числі відкритого через його відокремлені підрозділи, чи самозайнятої фізичної особи до контролюючого органу, в якому обліковується платник податків, у день відкриття/закриття рахунку/електронного гаманця.

Стрийська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області