Петиція щодо захисту прав територіальних громад на ліси, зареєстрована на сайті Президента України 24 лютого 2023 року, набрала необхідні 25 тис голосів для розгляду

2 Травня 13:00

Асоціація міст України послідовно захищає інтереси територіальних громад, тому виступила категорично проти цього законопроєкту, а також закликала підтримати відповідну петицію до Президента України.

Нагадаємо, що з ініціативою вилучити ліси у територіальних громад виступило Держлісагенство. Відповідний проєкт Закону України “Про особливості управління об’єктами державної власності в лісовій галузі та порядок утворення та діяльності спеціалізованого державного лісогосподарського акціонерного товариства “Ліси України” розміщений на їх сайті.