Патріотизм і національна свідомість формуються з дитинства

14 Березня 15:09
У Стрию відбувся І Форум національно-патріотичного виховання в позакласній та позашкільній роботі. Символічно захід приурочили до Дня українського добровольця та дня, коли вперше в Україні, над будівлею міської ради у Стрию, встановили національний стяг. У форумі взяли участь працівники Центру професійного розвитку педагогічних працівників, управління освіти Стрийської міської ради та освітніх закладів громади.
Форум включав 4 пленарні панелі про громадсько-патріотичне, військово-патріотичне, екологічне та духовно-моральне виховання дітей. Педагоги розглянули традиційні та інноваційні технології, адже новий час потребує нових дієвих підходів для ефективної роботи.
Нагадуємо, у Стрию розпочав роботу оновлений Центр професійного розвитку педагогічних працівників.