Освітня реформа та етапи трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Стрийської міської ради до 2027 року

30 Січня 17:10
Про це йшлося сьогодні на робочій зустрічі начальника управління освіти Лідії Стасенко зі старостами Стрийської ТГ під головуванням першого заступника міського голови Миколи Дмитришина.
Основною метою є створення єдиного освітнього простору, раціонального та ефективного використання наявних ресурсів, їх спрямування на задоволення освітніх потреб учнів та вихованців. Щоб досягнути очікуваного результату потрібно протягом 2023-2026 років у Стрийської ТГ сформувати мережу початкових шкіл, гімназій та ліцеїв.
Наразі складений графік громадських обговорень у сільській території, щоб ефективно та максимально «безболісно» перейти на новий рівень освіти.