Нові тарифи на теплову енергію

8 Жовтня 12:58

Нові тарифи на теплову енергію. У зв’язку з підняттям ціни на газ, зросла оплата за послуги на теплопостачання. Рішенням виконкому було прийнято, що це зростання стосуватиметься тільки бюджетних та інших установ. Для населення ціна не зросте, оскільки міська рада дотримується мораторію Асоціації міст України, який забороняє збільшення тарифу для мешканців на теплову енергію. Це рішення несе значні збитки для бюджету, а саме 25 млн грн за опалювальний сезон. Плюс додаткові витрати за збільшений тариф на тепло та газ для бюджетних установ у сумі близько 38 млн грн. Однак міський голова висловив сподівання, що частково ці видатки мають компенсувати обіцяні 4% ПДФО та акциз на алкоголь, які залишаться у місцевій скарбниці.