Топ теми:

На 66 році життя пішов у засвіти багаторічний директор Стрийської гімназії №4 ТАРАС СИНЮТА

22 Червня 16:36
Тарас Михайлович працював в освіті 43 роки. Розпочав педагогічну діяльність вчителем математики у школі №4, згодом у школі №10. Був директором школи №5 і з 2000 року — директором Стрийської гімназії №4. Навчав дітей математики, піклувався про своїх вихованців та був щирим наставником та колегою.
Це непоправна втрата для всієї освітянської спільноти нашої громади.
Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким! Нехай Господь прийме в свої обійми!
Вічна пам’ять!
Чат-бот Гаряча лінія