26 Травня 16:43

​​На території Стрийської громади заборонена діяльність УПЦ московського патріархату та інших релігійних організацій, які мають відношення до російської церкви. Таке рішення прийняли сьогодні на сесії Стрийської міської ради. Приводом послужив скандал минулих вихідних, коли активісти облили зеленкою батюшку так званого Воскресенського храму у Стрию (по факту квартира, зовні без жодних релігійних розпізнавальних знаків). Також депутати Стрийської міської ради звернулися до Верховної Ради України з проханням якнайшвидше ухвалити зареєстровані законопроекти № 7204 та 7213, що стосуються заборони московського патріархату на території України. Діяльність, заклики та розповсюдження інформації таких релігійних організацій несуть загрозу національній безпеці, суверенітету і територіальної цілісності України.