Начальник житлово-комунального управління Стрийської міської ради Ігор Пастущин щодо видачі соціальних карток

28 Жовтня 22:01

“Стрийська міська рада розпочала видачу соціальних карток і електронних квитків для пільгових категорій населення, за яких здійснюється відшкодування за перевезення по Стрийській територіальній громаді. Пільгова карточка видається всім категоріям, за які здійснюється відшкодування, їх близько 10. При формуванні програми відшкодування ми брали за основу кількість перевезень, відповідно кількість перевезень з пільговою карточкою є обмеженою. Проте, це стосується тільки категорій пільговиків по віку, це не стосується категорій учасників бойових дій, які можуть здійснювати перевезення у будь якій кількості. На карточці буде фіксуватися кількість проїздів. Це дасть змогу відслідковувати їх, регулювати, блокувати, щоб ніхто не зловживав даними можливостями”.