Мешканці Стрийської ТГ мають можливість скористатися Програмою «Енергозбереження для населення»

1 Лютого 17:06
Її на 2022 рік затвердили депутати Стрийської міської ради на минулій сесії. Відповідно до Програми здійснюється відшкодування частини кредитних коштів, залучених мешканцями на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації житла.
Відшкодування відсотків за кредитами здійснюється на впровадження таких енергозберігаючих заходів:
– встановлення обладнання, для роботи якого використовується альтернативна енергія;
– утеплення зовнішніх стін будинків, підвальних приміщень, горищ покрівель та фундаментів;
– встановлення рекуператорів тепла;
– встановлення та заміну вікон, віконно-балконних конструкцій з енергозберігаючим двокамерним склопакетом;
– встановлення та реконструкцію електроопалення за енергозберігаючими технологіями;
– встановлення та реконструкцію індивідуальних систем опалення, у тому числі з використанням альтернативних до природного газу джерел енергії.
Відшкодування частини кредиту з міського бюджету Стрия надається мешканцям у розмірі 10% від максимального розміру основної суми кредиту, отриманий на заходи з енергозбереження. Банки, які залучені до реалізації Програми «Енергозбереження для населення»: АТ «Ощадбанк», АБ “Укргазбанк”, АКБ «Львів» та КС «Вигода».