Мери міст Львівщини відвідали Центр рекрутингу української армії у Львові

26 Березня 10:15
Мери міст Львівщини відвідали Центр рекрутингу української армії у Львові, щоб масштабувати цей досвід у своїх громадах. Центр працює вже понад місяць, тут не роздають повістки, а консультують і розповідають, які є вакансії у війську. За цей період до рекрутерів звернулося 350 людей, 66 кандидатів уже на етапі підбору вакансії.
Досвідом створення Центру ділився мер Львова Андрій Садовий. Невдовзі дорожню карту створення таких офісів перейматимуть і працівники муніципалітетів громад.
Міський голова Стрия Олег Канівець відзначив успішну і вкрай необхідну зараз роботу Центру, оскільки у людей з’явився новий інструмент волевиявлення і свідомого прийняття рішень.
Центр рекрутингу української армії працює у Львові на вулиці Костя Левицького, 67. Це пілотний проєкт Міністерства оборони і Львівської мерії. Дізнатись більше про Центр можна за телефонами: 067 300 1563; (032) 254 62 81; (032) 254 62 80.