Майстер-клас з розпису українських писанок

12 Квітня 17:22
Україна в запеклій боротьбі проти ворога вірить в свою перемогу, як і у Воскресіння Господнє, яке уже невдовзі святкуватимемо.
Майстер-клас із писанкарства викликав неабияке зацікавлення серед тимчасово переселених у Стрию. На першу зустріч прийшло понад 100 дітей з батьками. Організатори не сподівалися на таку кількість охочих, тому перший урок був ознайомчим. Надалі формуватимуть вікові групи та через соціальні мережі анонсуватимуть проведення занять.
Також готуємося і принагідно запрошуємо на показовий майстер-клас з ведення гаївок та веснянок. 19 квітня, 15.00, Школа мистецтв.
Великодні традиції – це ковток «живої води», можливість доторкнутися до свого коріння, відчути прадавнє ехо вільних українців, які крізь століття промовляють до нас: «Христос Воскрес, Воскресне Україна»!