Майбутнє без сміття

27 Жовтня 20:13

У дошкільному навчальному закладі села Кавсько педагоги провели інтегроване заняття з довкілля “Майбутнє без сміття” у рамках Програми “Поводження з твердими побутовими відходами на території закладів освіти Стрийської ТГ”. Заняття організували в цікавій ігровій формі з застосуванням інноваційної форми роботи з дошкільнятами. Вихователь розповіла дітям про проблеми, які виникають через забруднення довкілля побутовими відходами та їхній негативний вплив на здоров’я людей. Такі заняття проводять у всіх дошкільних навчальних закладах Стрийської громади.

До слова, Програма “Поводження з твердими побутовими відходами на території закладів освіти Стрийської ТГ” затверджена на 2021 — 2025 роки. Метою Програми є поглиблення екологічних знань та вмінь учнів і вихованців, націлених на гармонійну взаємодію людини і довкілля, збереження природи для майбутніх поколінь.