Любомир Паламар – «Почесний громадянин Стрия»

29 Вересня 12:33
Сьогодні на сесії Стрийської міської ради міський голова Олег Канівець привітав видатного стриянина, Заслуженого тренера України, Заслуженого вчителя України, Заслуженого працівника фізичної культури та спорту Любомира Паламаря з новим званням та урочисто вписав його ім’я у Книгу Пошани Стрийської міської ради. Любомир Паламар народився 21 жовтня 1952 року у Львові. Після закінчення Львівського державного інституту фізичної культури працював викладачем фізичного виховання, начальником інспекції у справах неповнолітніх та вчителем фізкультури. Його учні — переможці олімпіад, спартакіад міського, обласного та державного рівнів. Серед його вихованців — переможці регіональних і міжнародних змагань, чемпіони та призери України, Європи, світу з боксу.
Був тренером збірної України на Олімпійських іграх в Атланті (1996) та Сіднеї (2000). В 2006 році отримав сертифікат міжнародної асоціації кік-боксингу за версією WPKA на право проведення занять у цілому світі. У 1996-2000 роках робочий тренер збірної України з боксу. Нині — тренер-консультант збірної команди України з боксу та кік-боксінгу. Засновник школи боксу «Майстер клас» Паламаря. З 2021 року є радником міського голови з питань освіти та фізичної культури. Вітаємо Любомира Григоровича із новим званням! Бажаємо міцного здоров’я та Божої опіки!