«Льодова арена» у Стрию

29 Грудня 14:14
Як зазначив міський голова: «Офіс Президента разом з Кабміном визначили 19 областей, де будуть побудовані «Льодові арени»… Уже прийняте рішення сесії Стрийської міської ради про розробку детального плану території. На цей час триває громадське обговорення, а в січні буде затверджено детальний план території, а також технічна документація на землю. Зараз ми знаходимося на етапі технічної інвентаризації землі та сподіваємося до Різдвяних свят отримати кадастровий номер на цю земельну ділянку.
Держава фінансує цей проект на 90% , а 10% покладається на органи місцевого самоврядування. Попередня кошторисна вартість цього об’єкту – 195 мільйонів гривень, з яких з місцевого бюджету буде виділено у 2022-23 роках близько 20 мільйонів гривень, решта – 175- 177 млн грн, буде виділено з державного бюджету.  Ми, після того як оголосимо всі тендерні процедури, почнемо створювати у нас хокейну команду, займатися пошуком тренера. На мою думку, це було б правильно, щоб хокейна команда також називатись «Скала. Стрий».