Кращі спортсмени Стрийсьої ТГ отримуватимуть щорічні стипендії

1 Жовтня 10:05

Сьогодні на засіданні сесії Стрийської міської ради депутати затвердили Положення про призначення щорічної стипендії кращим спортсменам Стрийської ТГ. Згідно з Положенням стипендія встановлюється персонально талановитим спортсменам, які є чемпіонами та призерами чемпіонатів світу, Європи, України з олімпійських та не олімпійських видів спорту; майстрам спорту, які сприяють уславленню територіальної громади на всеукраїнському і міжнародному рівнях.

Стипендії призначають на рік на підставі клопотання тренерів спортсменів, спортивних федерацій, керівників фізкультурно-спортивних установ, закладів та організацій. Виплачують щоквартально за рахунок коштів бюджету Стрийської ТГ. Відбір на здобуття стипендії здійснює спеціальна комісія. Граничний розмір стипендії становить 1500 грн на місяць на одного спортсмена.