З нагоди Міжнародного Дня студента у Стрию відбулася інтелектуальна гра брейн-ринг

19 Листопада 9:30
Між собою змагалися студенти чотирьох училищ міста, фахового коледжу та Харківського національного університету повітряних сил. Протягом шести раундів молодь відповідала на різноманітні питання, розгадувала ребуси та вгадувала звучання пісень. Куратором змагання стала голова Молодіжної ради Оксана Кобрин.
В підсумку перше місце виборола команда ВПУ №34 “Легіон”. З невеликим відривом другу сходинку посіла команда вищого професійного хдожнього училища. Третє місце – у команди студентів з ВПУ №35. Переможці отримали кубки та грошові премії від організаторів заходу – управління культури молоді та спорту Стрийської міської ради.
Начальниця відділу молоді Оксана Лесишин подякувала кожному за участь в грі та запропонувала такі змагання проводити щоквартально.